Hakkımızda

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Ekolife ekibi olarak yola çıkma amacımız;

İleri yaş dönemi ile ilgili bilinen bütün kavramları, geliştirdiğimiz projelerle yeniden tanımlamak için yola çıktık. İleri yaş dönemi; insanın, kendisini fiziki ve sosyal yeterliliklerine uygun yeniden yapılandırdığı bir dönemdir. Ancak; günümüzde bu dönem; gerek aile gerek sosyal çevrelerinden aldıkları geri bildirimler ile bireylerin, kendilerini kötü hissetmelerine sebep olmaktadır. Amacımız; bireylerin sosyal bütünleşmesini desteklemek ve karşılıklı etkileşimle varoluş duygusunu kazandırmaktır.

Bakım Anlayışımız

  • Her insanın eşsiz olduğuna inanırız.
  • Misafirlerimize ev sıcaklığında bir ortam yaratırız.
  • Misafirlerimizin ihtiyaçlarına ve sorunlarına odaklanırız.
  • Misafirlerimizin ve ailelerinin geleneklerine, dini ve siyasi tavırlarına saygı gösteririz
  • Misafirlerimizin hatıralarını saygıyla muhafaza ederiz..

1. Misyonumuz

Sağlık ve bakım hizmetlerine ihtiyaç duyan kişilere, evlerinde veya yaşadıkları alanlarda, deneyimli çalışanlar ile profesyonel sağlık hizmetleri sunmayı amaçlıyor, bu doğrultuda çalışıyoruz.

2. Bakış Açımız

Her şeyden önce insanı önemsiyor, memnuniyeti ve kaliteli hizmeti önemsiyoruz.

3. Misafirlerimiz

Evde bakım hizmetine ihtiyaç duyanları misafirimiz olarak nitelendiriyor ve onları en iyi şekilde kendi evlerinde ağırlamayı, bakım hizmetlerini gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Hizmet Anlayışımız

Geriatri’nin birçok disiplin gibi önemli bir bilimsel alan olduğunu ve bu hizmetin profesyonel kişiler tarafından verilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Hizmetlerimiz
Sorularınız mı var?