Dönemsel Bakım Hizmetleri

Dönemsel Bakım Hizmetleri

Ekolife, yaşlılarının bakımlarını kendileri üstlenen ailelerin; hastalık, süreli izinler, psikolojik sıkıntılar, ameliyat sonrası bakım vb. sorunlar sebebiyle bakımda yaşayacakları aksamaları giderebilmeleri için çözüm ortağınız olmayı amaçlamaktadır.  Ekolife Sağlıklı Yaşam ve Bakım Merkezi’nin  sunduğu geçici süreli dönemsel bakım hizmeti ile kişiler, ihtiyaç durumlarında yaşlı kreşi programlarıyla da rutin olarak bakım hizmetlerimizin tümünden yararlanabilmektedir.

Bakım evi kliniğimizde belirli süreli olarak verdiğimiz hizmetler günlük /saatlik  olabildiği gibi yatılı olarak da dönemsel  şekilde  verilebilmektedir.

Ekolife ekibi  olarak başarının temelinde  sevginin yattığına  inanmaktayız. Hayatın dengesinin oldukça zor olduğu yaşlılık döneminde misafirlerimizin  mutlu, sağlıklı ve huzurlu olmaları için aklın ve kalbin dengede kaldığı bir bakım ve destek sunmayı ve ihtiyaçlarını doğru anlayarak sevgi ile yönetmeyi hedeflemekteyiz.

İstanbul Sarıyer’de bulunan bakım merkezimizin doğal ve ferah fiziki şartları ve neşeli sosyal ortamı sayesinde dönemsel bakım hem yaşlılar hem de onların aileleri için keyifli bir özel aktiviteye dönüşmektedir.

Yeşillikler içindeki bahçesi, yüzme havuzu, yaşlılar için planlanmış aktivite programları ve sıcak atmosferi ile huzurlu, şevkatli ve sevgi dolu bir deneyim sunmayı hedefleyen Ekolife, kısa süreliğine de olsa bakım sorumluluğunu üzerinizden alarak sevdiklerinizi iç huzuru ile emanet edebileceğiniz profesyonel bir merkez.

Ekolife Yaşam Merkezinin sunduğu bazı dönemsel bakım avantajları şunlardır:

– 7/24 Tıbbi Takip Ve Koordinasyon
-Fizik Tedavi Ünitesi
-Psikolojik Destek
– Tam Donanımlı Özel Odalar
-Diyetisyen Yönetiminde Beslenme Programları
-Özel Yatalak Hasta Bakımı
-Doktor Ve Sağlık Personeli
-Güleryüzlü Ve Samimi Ekip
-Yaşlılara Yönelik Spor Aktiviteleri
-Yüzme Havuzu
-Otelcilik hizmetleri (günlük oda temizliği, kuru temizleme, çamaşır, ütü, kuaför, berber hizmetleri)
-Kamera sistemi, acil destek çağrı sistemi, internet, TV, buzdolabı, banyo
-Yangın uyarı sistemi

Kişilerin sağlık durumlarına göre  koordinasyonlu şekilde sunabildiğimiz diğer hizmetlerimizden bazıları ise şunlardır:

Felçli Hasta Rehabilitasyonu, Nörolojik Rehabilitasyon, Ortopedik Rehabilitasyon Yatalak Hasta Bakımı, Özel Rehabilitasyon,  İnme Tedavisi, Yatağa Bağımlı Hasta Bakımı, Ameliyat Sonrası Hasta Bakımı, İnme Felç Sonrası Hasta Bakımı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Yoğun Bakım Sonrası Hasta Bakımı.

Uzmanlarımıza ulaşın

Merak ettiğiniz soruları uzman ekibimize iletebilirsiniz.

Sorularınız mı var?